Strona Główna Aktualności Ogłoszenia Artykuły Galeria26 May 2019 09:59 
 
Nawigacja
Strona Główna
Aktualności
Ogłoszenia
Artykuły
Ewangelia
Pliki
Galeria
Historia parafii
Caritas Parafialna
Linki
Kontakt
Szukaj
Adres
Parafia Matki Bożej
Wspomożenia Wiernych
w Jaworniku
Jawornik 126,
38-114 Niebylec,
tel. 17 277 35 84,
E-MAIL: kliknij...
KONTO:Bank Spółdzielczy Strzyżów / Niebylec
25916810300260044620000010
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
1 Niedziela Wielkiego Postu 2019
Ogłoszenia1 Niedziela Wielkiego Postu 2019 Jawornik 10.03.2019

1. Msze św.

Niedziela 10.03
8.00 + Emilię Patryn (rocz), Annę i Anielę
10.30 – w intencji Parafian
15.00 + Zofia Delikat, od Stowarzyszenia z Błędowej Zgłobieńskiej i pracowników SP z Błędowej Zgłobieńskiej
Poniedziałek 11.03
18.00 + Anna Ciuba, od Józefa Wieszczek z rodziną
Wtorek 12.03
18.00 + Zofia Sołtys, od wnuka Mateusza z rodziną
Środa 13.03
18.00 + Stanisławę Janusz, od wnuczki Kamili (1)
Czwartek 14.03
8.00 + Anna Rędziniak, od córki Bogusi z rodziną
Piątek 15.03
18.00 + Edward Loch, od druhów strażaków (1)
Sobota 16.03
8.00 + Zygmunt Zakrzewski, od Sabiny i Mariusza Kocurek
Niedziela 17.03
8.00 + Dariusz Jarosz
10.30 – w intencji Parafian
15.00+Krystyna Wesołowska, od Haliny Pięciak-Wesołowskiej
Zmarł Edward Loch
Odeszli...Pogrzeb Edwarda Locha będzie we wtorek (5 III 2019): Msza św. o godz. 15.00, przed Mszą Różaniec o 14.20 w kościele parafialnym Matki Boże Wspomożenia Wiernych w Jaworniku.
Różaniec w kaplicy przedpogrzebowej św. Marii Magdaleny w Jaworniku dzisiaj i jutro o godz. 17.30. Zapraszam.
8 Niedziela zwykła 2019
Ogłoszenia8 Niedziela Zwykła Jawornik 3.03.2019

1. Msze św.
Niedziela 3.03
8.00 + Maria Antonik, od chrzestnej z rodziną
10.30 – w intencji Parafian
Poniedziałek 4.03
7.00 + Kazimierz (imieninowa) – o dary Ducha Świętego dla Katarzyny.
Wtorek 5.03
17.00 + Kazimierz Wojtaszek, od Waldemara Delikata z rodz.
Środa 6.03
7.00 + Anna Rędziniak, od syna Józefa z rodziną (2)
17.00 + Kazimiera Cynar, od sąsiadów B. J. Wojtaszek
Czwartek 7.03
17.00 + Jan Daszykowski, od chrzestnej Anny
Piątek 8.03
17.00 + Helena Sołtys, od rodziny Ciuba i Pięciak
Sobota 9.03
17.00 + Czesław Chudziak, od swatowej
Niedziela 10.03
8.00 + Emilię Patryn (rocz), Annę i Anielę
10.30 – w intencji Parafian
15.00 + Zofia Delikat, od Stowarzyszenia z Błędowej Zgłobieńskiej i pracowników SP z Błędowej Zgłobieńskiej
7 Niedziela Zwykła
Ogłoszenia7 Niedziela Zwykła Jawornik 24.02.2019

1. Msze św.

Niedziela
24.02
8.00 + Jan Chudziak
10.30 – w intencji Parafian
Poniedziałek 25.02
7.00 + Anna Ciuba, od Ewy Sołtys i Anny Sołtys
Wtorek 26.02
17.00 + Anna Delikat, od sąsiadów Kumorek, Zaremba -Kumorek
Środa 27.02
17.00 + Czesławę Kumorek, od wnuczki Zofii
Czwartek 28.02
17.00 + Zofia Krzysiak – zamówili Bożena i Władysław Wójcik
Piątek 1.03
17.00 + Mariusz Walus, od rodziców
Sobota 2.03
17.00 + Jan Wójtowicz, od wnuka Sławomira i Pawła
Niedziela 3.03
8.00 + Maria Antonik, od chrzestnej z rodziną
10.30 – w intencji Parafian
6 Niedziela Zwykła 2019
Ogłoszenia6 Niedziela Zwykła Jawornik 17.02.2019

1. Msze św.

Niedziela 17.02
8.00 + Wiesław Krzysztoń (9 r.ś.)
10.30 – w intencji Parafian
Poniedziałek 18.02
7.00 + Zofia Musiał, od swatowej
Wtorek 19.02
17.00 + Wiesławę i Andrzej Wytrykowscy, od siostry Alicji z rodziną
Środa 20.02
17.00 – o zdrowie i błog. Boże w rodzinie
Czwartek 21.02
7.00 + Helena Sołtys, od Eugeniusza i Teresy Patrynów ze Strzyżowa
Piątek 22.02
17.00 + Józef zając, od Marii Sołtys z Lutoryża
Sobota 23.02
15.00 – o błog. Boże i zdrowie dla Karola, z okazji chrztu
Niedziela 24.02
8.00 + Jan Chudziak
10.30 – w intencji Parafian
5 Niedziela Zwykła 2019
Ogłoszenia5 Niedziela Zwykła Jawornik 10.02.2019

1. Msze św.

Niedziela 10.02
8.00 + Eugeniusz Rokosz (rocznicowa)
10.30 – w intencji Parafian
Poniedziałek 11.02
10.30 + Feliks Barć (rocznicowa) i Leszek
Wtorek 12.02
17.00 + Edward Gorzynik, od wnuczki Anny z mężem i prawnukami (1)
Środa 13.02
17.00 + Stanisława Janusz, od córki z rodziną
Czwartek 14.02
7.00 + Zdzisław Gorzynik (rocznicowa)
Piątek 15.02
17.00 + Czesław Chudziak, od współpracowników syna Józefa z firmy MBAero Spejs (2)
Sobota 16.02
17.00+Rafał Pałys, od kolegów i koleżanek SP i Gimnazjum(5)
Niedziela 17.02
8.00 + Wiesław Krzysztoń (9 r.ś.)
10.30 – w intencji Parafian
4 Niedziela Zwykła 2019
Ogłoszenia4 Niedziela Zwykła Jawornik 3.01.2019

1. Msze św.

Niedziela 3.02
8.00 + Weronika Lasota (9 r.ś.) Wojciech Cynar, od syna Krzysztofa z rodziną
10.30 – w intencji Parafian
Poniedziałek 4.02
7.00 + Andrzej Wełniak, za wujka od sąsiadów Lutak-Pięciak
Wtorek 5.02
17.00 + Jan Cynar (12 r.ś.)
Środa 6.02
17.00 + Józef Gorczyca (rocznicowa), Helena i Jan
Czwartek 7.02
17.00 + Tadeusz Pałys
Piątek 8.02
17.00 + Helena Sołtys, od WiE Majcher
Sobota 9.02
17.00 + Zofia Delikat, od swatowej Weroniki Mazur z Błędowej Zgłobieńskiej
Niedziela 10.02
8.00 + Eugeniusz Rokosz (rocznicowa)
10.30 – w intencji Parafian
3 Niedziela zwykła 2019
Ogłoszenia3 Niedziela Zwykła 27.01.2019

1. Msze św.

Niedziela
27.01
8.00 – w intencji Parafian
10.30 –Zofia Mazur, z okazji urodzin, o błog. B. dla niej i rodziny
Poniedziałek 28.01
7.00 + Czesławę Kumorek, od wnuczki Katarzyny
+ Maria Pikuła (8) – ks. Robert Iskrzycki (Kazachstan)
Wtorek 29.01
17.00 + Kazimierz Wojtaszek (rocznicowa)
+ Władysława Magiera (10) – ks. Robert Iskrzycki (Kazachstan)
Środa 30.01
17.00 + Walenty Szot (rocznicowa)
Czwartek 31.01
17.00 + Jan Gorczyca, od koleżanek Aliny z pracy
Piątek 1.02
17.00 + Andrzej i Maria Włudyka, od Wandy Sołtys
Sobota 2.02
8.00 + Jan Szurlej (5 r.ś.)
10.30 + Anna Ciuba (1 r.ś.), od córki z mężem (2)
Niedziela 3.02
8.00 + Weronika Lasota (9 r.ś.) Wojciech Cynar, od syna Krzysztofa z rodziną
10.30 – w intencji Parafian
2 Niedziela zwykła 2019
Ogłoszenia2 Niedziela Zwykła 20.01.2019

1. Msze św.

Niedziela 20.01
8.00 + Tadeusz Pałys (3 r.ś.)
10.30 – w intencji Parafian
Poniedziałek 21.01
7.00 + Maria Antonik, od chrzestnej z rodziną
+ Maria Pikuła (5) – ks. Robert Iskrzycki (Kazachstan)
Wtorek 22.01
17.00 + Stanisławę Janusz
+ Władysława Magiera (8) – ks. Robert Iskrzycki (Kazachstan)
Środa 23.01
17.00 + Maria Stachura-Socha (rocznicowa)
+ Krystyna Pałys (10) – ks. Robert Iskrzycki (Kazachstan)
Czwartek 24.01
17.00 + Zygmunt Zakrzewski, od żony (2)
+ Maria Pikuła (6)– ks. Robert Iskrzycki (Kazachstan)
Piątek 25.01
17.00 + Zofia Skalska, od wnuczki Natalii z rodziną
+ Władysława Magiera (9) - ks. Robert Iskrzycki (Kazachstan)
Sobota 26.01
17.00 + Stanisławę Janusz
+ Maria Pikuła (7) – ks. Robert Iskrzycki (Kazachstan)
Niedziela 27.01
8.00 – w intencji Parafian
10.30 –Zofia Mazur, z okazji urodzin, o błog. B. dla niej i rodziny
Niedziela Chrztu Pańskiego 2019
OgłoszeniaNiedziela Chrztu Pańskiego 13.01.2019

1. Msze św.

Niedziela 13.01
8.00 - dziękczynna za otrzymane łaski w 55 rocznicę ślubu, z prośbą o Boże błog i opiekę MB Wspomożenia Wiernych
10.30+ Eugeniusz (20rś) Helena, Marek
Poniedziałek 14.01
7.00 – w intencji Parafian (z 13 I 2019)
+ Maria Pikuła (3) – ks. Robert Iskrzycki (Kazachstan)
Wtorek 15.01
17.00 + Maria Stachura-Socha, od pracowników A-T Service Połomia (1)
+ Anna Ciuba (9) – ks. Robert Iskrzycki (Kazachstan)
Środa 16.01
17.00 + Stanisław Sołtys (13 r.ś.), od Agaty z rodziną
+ Krystyna Pałys (9) – ks. Robert Iskrzycki (Kazachstan)
Czwartek 17.01
17.00 + Jerzy Pięciak (rocznicowa)
+ Władysława Magiera (6) – ks. Robert Iskrzycki (Kazachstan)
Piątek 18.01
17.00 + Jan Daszkowski (3 r.ś.), od żony z rodziną
+ Maria Pikuła (4) – ks. Robert Iskrzycki (Kazachstan)
Sobota 19.01
14.30 – Chrzest: Karol Mazur
15.00 + Krystyna Pałys (1 r.ś)
+ Władysława Magiera (7) – ks. Robert Iskrzycki (Kazachstan)
Niedziela 20.01
8.00 + Tadeusz Pałys (3 r.ś.)
10.30 – w intencji Parafian
Uroczystość Objawienia Pańskiego 2019
OgłoszeniaUroczystość Objawienia Pańskiego 6.01.2019

1. Msze św.

Niedziela 6.01
8.00 + Józef Daszykowski(rocz), Stanisławę i Tadeusz
10.30 - w intencji Parafian
Poniedziałek 7.01
7.00 + Kazimiera Cynar, od rodziny Krzysiak
+ Maria Pikuła (1) – ks. Robert Iskrzycki (Kazachstan)
+ Maria Ciuba (9) – ks. Stanisław Kata (Francja)
Wtorek 8.01
7.00 + Helena Sołtys, od swatów Magierów
+ Anna Ciuba (8) – ks. Robert Iskrzycki (Kazachstan)
+ Czesława Kumorek (8) – ks. Stanisław Kata (Francja)
Środa 9.01
17.00 + Jan Daszkowski, od chrzestnego Bogdana z rodziną
+ Krystyna Pałys (8) – ks. Robert Iskrzycki (Kazachstan)
+ Aniela Wieszczek (7) – ks. Stanisław Kata (Francja)
Czwartek 10.01
7.00 + Zofia Delikat, od wnuczki Joanny Mazur z Oliwierem
+ Władysława Magiera (5) – ks. Robert Iskrzycki (Kazachstan)
+ Maria Stachura-Socha od ojca chrzestnego (3)– ks. Stanisław Kata (Francja)
Piątek 11.01
7.00 + Zofia Krzysiak, od rodziny Mularz, Mendelowskich, Gazda
+ Maria Pikuła (2) – ks. Robert Iskrzycki (Kazachstan)
+ Maria Ciuba (10) – ks. Stanisław Kata (Francja)
Sobota 12.01
16.00 + Stanisława Janusz, od syna Marka
+ Helena Sołtys (13) – ks. Robert Iskrzycki (Kazachstan)
+ Anna Rędziniak (6) – ks. Stanisław Kata (Francja)
Niedziela 13.01
8.00 - dziękczynna za otrzymane łaski w 55 rocznicę ślubu, z prośbą o Boże błog i opiekę MB Wspomożenia Wiernych na dalsze lata
10.30 + Eugeniusz (20rś) Helena, Marek
Strona 2 z 54 < 1 2 3 4 5 > >>
 
© 2009-2013 - Parafia Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Jaworniku
745833 Unikalnych wizyt

Powered by v6.01.19 © 2003-2009